24 valandų fitneso ir gyvenimo laiko fitnesas

Pasirinkus treniruoklių salę, atitinkančią jūsų poreikius pagal kainą, vietą ir patogumus, gali būti naudinga vykdant savo fitneso tikslus. 1980-ųjų pradžioje įsteigtos fitneso pramonės organizacijos “24 Hour Fitness” ir “Life Time Fitness”, kuri po dešimtmečio išliko, palaiko sveikatingumo, sveikatingumo ir fitneso atmosferą. Dviejų grandinių palyginimas gali padėti jums pasirinkti geriausią.

Panašumai

24 valandų fitneso ir gyvenimo trukmės fitnesas teikia įrankius ir įrangą, skirtą formai, svorio mažinimui, sveikatai gerinti ir tikslų siekimui, nesvarbu, ar tai būtų maratonas, ar pagyvinti tam tikrą sportą. Sveikos treniruokliai, laisvi svoriai, širdies ir kraujagyslių įranga bei grupių fitneso klasės yra sporto salėje. Be to, abiejuose tinkluose asmeniniai mokymai taip pat siūlomi, paprastai už papildomas išlaidas.

Skirtumų

Nuo 2014 m. Pradžios “24 Hour Fitness” turi daugiau nei 400 vietų, o “Life Time Fitness” palaiko 105 centrus JAV. Kur jūs gyvenate, galite nuspręsti, kuri sporto salė jums geresnė. Abi grandinės siūlo sporto saleles Rytų pakrantėje ir Midwest. 24 valandų fitnesas, įsikūręs San Ramone, Kalifornijoje, dominuoja Vakarų pakrantėje, ypač Kalifornijoje. “Life Time Fitness” klubai, kurių būstinė yra Brooklyn Park, Minesota, siūlo kurortinę atmosferą su dienos SPA, salonais, organinėmis kavinėmis ir konsultacijomis mitybos klausimais.

Kainos

Abiejų grandinių kainos gali labai skirtis, priklausomai nuo vietos ir reklaminių pasiūlymų; patikrinkite savo teritorijoje esančius klubus, kad gautumėte išsamią informaciją apie inicijavimą ir narystės mokesčius.