4 savaičių kūdikis miego per dieną

Miego rutinos nustatymas yra vienas svarbiausių etapų, kuriuos tėvai siekia per pirmuosius vaiko gyvenimo metus. Prieš gimdymą kūdikiai gimdo savo miego grafiką. Kai kuriems kūdikams, ypač keturių savaičių amžiaus, kuris vis dar atsibunda kas tris ar keturias valandas valgyti, gali būti sunku pereiti prie gyvenimo už gimdos. Šiame amžiuje kūdikis turėtų miegoti daugiau nei 12 valandų per dieną, įskaitant dieną.

Miego reikalavimai

KidsHealth.org siūlo, kad naujagimis per vieną dieną galėtų miegoti net 16 valandų. Kaip kūdikis pertraukia šias valandas visą dieną gali skirtis. Iki 4 savaičių kūdikis gali reguliariai miegoti tris ar keturias valandas, o po to trunka trumpą laiką ir šiek tiek atsibunda. Po 4 savaičių vis dar gyvybiškai svarbu, kad kūdikis daugiausiai praleistų miegą. Keturias savaites kūdikis vis dar negali turėti dienos ir nakties koncepcijos. Jei kūdikis miega per dieną, manoma, kad ji kiekvieną dieną neturės reikiamo 16 miego miego.

Privalumai

Pasirūpinkite, kad kūdikiui būtų mažiausias miego kiekis, gali skatinti sveiką smegenų vystymąsi. Tai taip pat neleidžia kūdikiui tapti pernelyg stimuliuotu ar pernelyg pavargusiu. Kai tai įvyksta, kūdikis gali būti nerimas ilgą laiką, dėl kurio sutrinka tėvai ir vaikui dar sunkiau miegoti. Jei kūdikis visą dieną atsipūks, ji naktį gali užmigti ilgą laiką. Tai nebūtinai yra teigiamas šio jauno kūdikio rezultatas. Jos kalorijų reikalavimai vis dar turi būti patenkinti, ir greičiausiai ji miegos ilgiau laiko, bet atsibunda jausmas labai alkanas.

Sprendimas

Tikimės, kad per daug iš keturių savaičių kūdikio gali sukelti nusivylimą ir nusivylimą tėvams. Suprasti, kodėl kūdikis negali miegoti per dieną, gali padėti globėjams išspręsti problemą. Kai kurie kūdikiai gali būti pasiruošę miegoti vieni kūdikio lovoje, bet, jei kūdikis kovoja su dienos valtimis, tėvai turėtų išnagrinėti kitas galimybes. Bendras miegas, pasivaikščiojimas, kūdikio pakėlimas ar kūdikio nuoma saugioje smeigtuke – tai visi būdai, kaip suteikti vaikui komfortą, dėl kurio gali miegoti. “BabyCenter” nurodo, kad per pirmuosius keletą gyvenimo mėnesių kūdikio miego modeliai gali būti netinkami. Svarbiausias dalykas yra tai, kad kūdikiui užtenka miega ir pakankamai maisto. Geras miego grafikas ateis laikas. Kai kūdikis ir toliau kovoja miegoti per dieną, nepaisant daugybės pastangų jį nuraminti globėjo, kreipkitės į sveikatos priežiūros specialistą. Įvairūs nepatogumai gali padaryti miegoti sunku kūdikiui. Tai apima tokius dalykus kaip dujos, pieno netoleravimas ir kolika.

Apsvarstymai

Bendras miegas yra labai svarstomas miego sprendimas. “KidsHealth.org” nurodo, kad leidžiant kūdikiui miegoti ant minkšto paviršiaus arba vienas su pagalvėmis, antklodėmis ar tėvais, kurie gali virsti ant kūdikio, gali sukelti SIDS arba staigaus kūdikio mirties sindromą. Kitos mąstymo mokyklos mintyse manoma, kad miegas yra būtinas ar naudingas pirmosiomis kūdikio gyvenimo savaitėmis ir mėnesiais, nes jis naudojamas būti artimam jo motinai. Nors daugelis miego treniruotės būdų yra netinkami keturių savaičių kūdikiui , Nustatant įprastą šį ankstyvąjį amžių, atveria kelią geriems miego įpročiams ateityje. “KidsHealth.org” rekomenduoja per keletą minučių reaguoti į kūdikio verksmus, kad užtikrintų pasitikėjimą ir saugumą. Gydytojai gali labiau sutelkti dėmesį į priverstinį kūdikio miegą ir daugiau mokyti kūdikį, kai yra laiko miegoti. Pavyzdžiui, vaikštant ramioje salėje, žaisdami minkštą muziką, skaitydami knygą ar įkeldami kūdikį toje pačioje vietoje kiekvieną kartą, kai jis miegosi, galų gale išmokysime kūdikiui, kad laikas miegoti.

Priežastys

Jei tenkinami visi kūdikio poreikiai, įskaitant badą, stimuliaciją ir šilumą, tačiau jis vis dar kovoja miegantis per dieną, tai yra ženklas, kad jam reikia pagalbos, kuris padėtų miegoti. Tai įgūdis, kurį kūdikis vystosi laikui bėgant ir neturėtų būti tikimasi 4 savaičių amžiaus. “Crying it out” – bendras sprendimas miegoti kūdikiui, tačiau keturios savaitės vyras nėra pasiruošęs šiam metodui. Sveikatos priežiūros specialistas, pvz., Pediatras, gali patarti tėvui, kai jo verkimas yra priimtinas. Per pirmuosius keletą gyvenimo mėnesių kūdikis maitina kas keturias valandas, o tai yra tokia pat reikalinga, kaip miego didžioji dalis dienos.