Ar galite kontroliuoti svorio padidėjimą menopauzėje su papildais?

Menopauzės metu jūsų kūnas sulėtino estrogeno ir kitų lytinių hormonų gamybą, dėl ko galite priaugti svorio. Jums gali būti įmanoma užkirsti kelią šiai svorio padidėjimui, pridedant prie dietos estrogeno imitavius ​​žolelių papildus, iš esmės įtikindami savo kūną, kad jis vis dar gamina pakankamai estrogeno. Žolinių papildų augalų šaltiniai, skirti kontroliuoti svorio padidėjimą menopauzės metu, paprastai yra saugūs, kai jie vartojami pagrįstomis dozėmis, ir jie taip pat teikia daug mitybos pranašumų. Šie fitoestrogenų junginiai (lignanai ir izoflavonai) yra daugelyje vaisių ir daržovių, tačiau kai kurie iš jų yra geresni šaltiniai nei kiti.

Imkitės Cayenne pipirų, ženšenio ar mėlynos-žalios dumblių (spirulina) papildų. Šie žolelių papildai padidina jūsų medžiagų apykaitą, degina daugiau kalorijų be jūsų poreikio keisti savo dabartinę pratybų būklę.

Įtraukite juodąją ar žalioji arbata į dienos dietą. Lengvai galima įsigyti papildų, kurių sudėtyje yra didelių aroje esančių fitoestrogenų junginių dozių. Jums reikės gerti po penkis ar 10 puodelių arbatos per dieną, kad gautumėte tą patį efektą, todėl papildai geriau veikia, kad padėtų jums kontroliuoti savo svorio padidėjimą menopauzės metu.

Į šviežią lininę sėklą pridėkite į savo kasdienę mitybą. Remiantis klinikiniais mineralinių ir kaulų metabolizmo atvejais, linu sėklai yra daugiausia visų tirtų augalų šaltinių fitoestrogeno. Kaip sakė GoldenFlax.com, kiekvieną dieną turėtumėte vartoti nuo 1/8 iki 3/8 puodelio. Pabarstykite jogurtu, grūdais ar salotomis, pridėkite į duoną ir blynus. Linų aliejaus papildai neturi tokio paties kiekio lignanų.

Kiekvieną dieną valgykite vieną porciją ar daugiau braškių, spanguolių ar mėlynių. Šie maisto produktai, kurių sudėtyje yra mitybos, taip pat yra daug fitoestrogenų ir lignanų, todėl kiekvienoje porcijoje siūloma apsaugoti estrogenų mėginius.