Ar galite valgyti prieš nėštumo diagnozę?

Gydytojai įprastai tikrina nėščias moteris dėl nėštumo diabeto, nes ši būklė gali pakenkti kūdikiui, jei jis nėra gydomas. Didelis gliukozės kiekis kraujyje gali būti vienintelis šios būklės požymis, todėl šis kraujo tyrimas reikalingas norint nustatyti, ar motinai būtina speciali dieta, kad kūdikis būtų saugus.

Tipai

Yra dviejų tipų nėštumo diabetikos testų. Paprastesnis bandymas yra gliukozės išbandymo testas, kuris yra pirmasis, kurį užsakys gydytojas. Jei šis testas rodo galimą problemą, jums reikės grąžinti ilgesnį gliukozės toleravimo testą, kuris tiksliau nustatys, ar turite gestacinį diabetą.

funkcijos

Abu šie bandymai apima gėrimą išmatuotą didelio gliukozės gėrimo dozę ir kraujo paėmimą bei ištyrimą. Praėjus vienai valandai po gėrimo skysčio gliukozės išbandymo testui, jums bus kraujas. Laukdami kraujo nuleidimo, jums neleidžiama valgyti ar gerti. Gliukozės toleravimo testu, prieš gerdami gėrimą, kraujas paimamas, o po to kas valandą per kitas tris valandas.

Identifikavimas

Gliukozės išbandymo testas, kurio rezultatas yra didesnis nei 130 arba 140 mg / dL, priklausomai nuo laboratorijos, vėliau reikės atlikti testą dėl gliukozės toleravimo. Šio testo metu gliukozės koncentracija kraujyje nevalgius turi būti mažesnė kaip 95 mg / dL; vieną valandą gliukozės koncentracija kraujyje turi būti mažesnė nei 180 mg / dL; per dvi valandas ji turėtų būti mažesnė nei 155 mg / dL, o po trijų valandų ji turėtų būti mažesnė nei 140 Mg / dL. Jums reikės pakeisti mitybą ir vėliau jį iš naujo ištirti, jei jūsų lygis yra didesnis už šį, ir jei šio bandymo kartojimas taip pat rodo nenormalius lygius, jums bus diagnozuotas nėštumo diabetas.

Paruošimas

Gliukozės išbandymo testas nereikalauja, kad jūs greitai atliktumėte testą, todėl paprastai valgykite testo dieną ir kitą dieną. Gliukozės toleravimo testas turi būti atliekamas mažiausiai 8 valandas prieš bandymą, taip pat trims valandoms, kol laukiate kraujo. Gydytojas gali paprašyti jūsų paspartinti iki 14 valandų. Procedūros metu kraujas bus ištrauktas iš venų, esančių jūsų rankoje ar ranka, vieną kartą per valandą tris valandas iš eilės.

“Expert Insight”

Gestacinis diabeto tyrimas gali būti atliekamas anksčiau nei 24 savaites, jei esate didelė rizika susirgti šia liga. Nėštumo metu reikia tinkamo gestacinio diabeto gydymo, kad sumažėtų komplikacijų rizika nėštumo metu. Tai yra kūdikių augimas per didelis ir sužalotas gimdymo metu arba reikalaujama C-sekcijos pristatymo.