Ar galiu turėti trumpą laikotarpį po pirmojo nėštumo?

Kraujavimas pirmąjį nėštumo trimestrą yra palyginti įprastas ir nebūtinai rodo nėštumo problemą. “Žmogaus reprodukcijos” žurnalo rugsėjo mėnesio numeryje paskelbtoje 221 nėščios moters 2003 m. Tyrime nustatyta, kad per pirmąsias aštuonias nėštumo savaites nėštumo metu 9 proc. Moterų, kurios pastojo nėštumo metu, dažnai buvo maždaug laikotarpio. Šio kraujavimo šaltinis nebuvo nustatytas, tačiau kiti tyrėjai teigia, kad šio kraujavimo priežastys skiriasi.

Implantacija kraujavimas

Medicininėse bendruomenėse kraujavimas iš implantacijos nėra konkrečiai įrodytas, tačiau manoma, kad jis yra kraujavimas, kuris seka implantuotą apvaisintą kiaušialąstę į gimdos sienelę. Tai paprastai įvyksta per pirmąsias 10 dienų iki dviejų nėštumo savaičių, teigia MayoClinic.com. Toks kraujavimas yra normalus ir santykinai paplitęs. Kraujavimas dažniausiai yra lengvesnis nei įprastas menstruacinis laikotarpis ir trunka per dieną, nors tai gali imituoti jūsų menstruacijų ir tęstis dvi dienas. Tai nėra sunkesnis nei jūsų įprastas laikotarpis, teigia MayoClinic.com.

Negimdinis nėštumas

Kai apvaisintas kiaušinis implantuoja pats už gimdos, pvz., Kiaušintakių vamzdeliuose, nėštumas yra negimęs, o ne gyvybingas. Apvaisintas kiaušinis negali išgyventi toje teritorijoje, kurioje jis implantuotas, ir rizika motinos sveikatai yra didelė. Be to, negimdinis nėštumas gali pažeisti kiaušintakius, sukelia vaisingumo problemas. Jei kraujavimui kartu yra pilvo skausmas arba sunkus skausmas, stenkitės nedelsiant kreiptis į gydytoją dėl medicininės pagalbos.

Persileidimas

Apie 10 proc. Iki 20 proc. Nėštumų baigia persileidimas, praneša “MayoClinic.com”. Jei jūsų kūnas nėra paruoštas, apvaisintas kiaušinis turi problemų, turite problemų su kraujo krešuliu ar jūsų imuninė sistema sukelia apvaisintas kiaušinis, gali įvykti persileidimas. Vienas svarbus dalykas moterims atkreipti dėmesį: “MayoClinic.com” teigia, kad stresas nėra persileidimo veiksnys. Priežastys ne visuomet yra aiškios.

Kada skambinti gydytojui

Kreipkitės į savo akušerį, jei kraujavimas trunka ilgiau nei vieną dieną, yra sunkus arba kartu yra skausmas peties ar pilvo srityje. Jei kraujavimas ir staigus staigios skausmas, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Be to, jei įtariate, kad esate nėščia, šiek tiek kraujuojate ir jaučiate nuolatinį, neproduktyvų poreikį naudoti tualetą, jums reikia medicininės pagalbos, nes galbūt esate negimdinis nėštumas.