Ar psylliumas yra prebiotikas?

Nors psyllium yra labai efektyvus vidurius, tai iš tikrųjų yra tirpus pluoštas, kuris yra neįprastas, nes tirpi pluoštai nėra žinomi dėl vidurių silpnybių – tai darbas, susijęs su netirpiais skaidulomis. Be to, tai yra vidurių užkietėjimas, psyllium suteikia tokią pačią naudą kaip tirpūs pluoštai. Tai taip pat yra prebiotiko pluoštas, o tai reiškia, kad palaiko geras bakterijas jūsų storosios žarnos srityje.

Psyllium lukštai yra iš psyllium augalų sėklų, kurias taip pat galite pamatyti kaip plantago ar ispaghula augalą. Psyllium klasifikuojamas kaip funkcinis pluoštas, o ne maistinis skaidulas, nes tirpus pluoštas yra ekstrahuojamas iš sėklų ir dedamas į maisto produktus arba naudojamas papilduose. Jūs rasite psylliumas, kuris yra aktyvus ingredientas kai kuriems pernelyg dideliam vidurių užkietėjimui. Remiantis Medicinos instituto ataskaitoje nurodytais tyrimais, jis taip pat mažina cholesterolio kiekį ir padeda reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje.

Prebiotikas yra bet koks fermentuojamo pluošto tipas ir palaiko geros bakterijos augimą ar aktyvumą jūsų storosios žarnos srityje. Svarbu išlaikyti geras bakterijas, kurios paprastai gyvena storoje žarnoje, kolonijas, nes jos padeda išlaikyti stiprią imuninę sistemą ir pagerinti bendrą sveikatą. Kai fermentuojami prebiotikai, jie padidina bakterijų kiekį ir gamina energiją, kuri naudojama ląstelėms, kurios prilygsta jūsų storai.

Remiantis 2013 m. Balandžio mėn. “Maistingųjų medžiagų” klausimu, psichinis vaistas gali būti neįtrauktas į prebiotikų pluoštų sąrašus, tačiau jis turi prebiozinį poveikį. Iš tiesų mokslininkai, tyrinėjantys fermentuojamus pluoštus ir uždegiminę žarnyno ligą, kartais vartoja psylliumą kaip prebiotiką . Psyllium fermentuoja lėčiau nei kiti prebiotikai. Pagal 2011 m. Liepos mėn. Leidinio “Maisto mokslo žurnalas” rezultatas gali sukelti mažiau nepageidaujamų dujų ir pasiekti prebiotikų pranašumus visą gaubtinės žarnos ilgį.

Kai prebiotikai ir probiotikai yra sujungti to paties produkto, rezultatas vadinamas sinbiotiku. Nors reikia daugiau sinbiotikų tyrimų, kad būtų galima nustatyti jų veiksmingumą, psichinis vaistas su probiotikais gali padėti gydyti uždegiminę žarnyno ligą. Vienu tyrimu pacientai, serganti opiniu kolitu, buvo suskirstyti į tris grupes: kiekviena grupė vartojo probiotikus, prebiotikus arba sinbiotikus. Sinibiozės grupė vartojo probiotikus su 9,9 gramų psylliumo kaip prebiotiko kasdien. Remiantis 2009 m. Gegužės mėn. “Mitybos” klausimu pateikta ataskaita, ši grupė pastebėjo geresnį simptomų pagerėjimą nei kitos grupės.

Psyllium Husk Rundown

Prebiotiko pluošto apžvalga

Psyllium kaip prebiotikas

Galimos naudos sveikatai