Ar pyragai gali likti per naktį, kad atvėsintumėte keptuvėje?

Pyragai turi būti visiškai atšaldyti, kol bandote užšalti juos, padėkite ant fontanto ar pritaikykite kitus dekoracijas. Pyragai gali likti keptuvėje, kad per naktį atvėstų, tačiau po jų ištraukimo iš orkaitės reikės atlikti nedidelį darbą, kad pyragai išsaugotų savo formas ir nuoseklumą.

Po orkaitės

Kai tortas baigs kepti, išimkite keptuves iš krosnies ir palikite keptuvėms apie 10-15 minučių. Tada naudokite peilį, kad atlaisvintumėte pyragą aplink keptuvės kraštus ir padėkite indą aukštyn kojomis ant vėsinimo stovo, kad pyragas nepatektų į paną. Užvyniokite tortą į plastiko apvyniojimą ir padėkite atgal į padėkliuką, kad jis per naktį būtų atvėsintas. Plastmasinė plėvelė padeda išvengti drėgmės praradimo. Jei planuojate palikti pyragą vėsioje tik kelias valandas, tiesiog padėkite jį švariu rankiniu rankšluosčiu. Rankšluostis leidžia keisti tam tikrą orą, užkertant kelią klijais.

“Pan” problemos

Gali kilti problemų pašalinant pyragą iš jo visos, jei jis lieka pernelyg ilgai. Jei kyla problemų pašalindami pyragą, pabandykite atlaisvinti jį, įdėkite jį į orkaitę maždaug tris minutes 250 laipsnių kampu. Jei įmanoma, apsvarstykite galimybę naudoti aušinimo stalčius, o ne leisti tortą per naktį atvėsti. Vielinių aušintuvų lentynos užtikrina geresnę oro cirkuliaciją vienodam aušin

Lipnūs pyragaičiai

Kai kurie kepėjai teigia, kad tortas supilamas į plastikinę plėvelę, todėl tortas sukuria “lipnią” dangą. Tačiau alternatyva – paliekant pyragą, veikiamą ore, – gali išnykti pyragas. Jei pastebėsite, kad ant torto viršuje yra lipni blizgesio, įpilkite nedidelio kiekio miltelių cukraus arba paskleiskite ploną glaistymą, pagamintą iš cukraus ir vandens miltelių. Miltelių cukrus padeda išdžiūti pyrago viršuje, todėl jį lengviau puošti.

Šaldymo saugykla

Jei planuojate neapsaugoti savo pyrago per kelias dienas, sudėkite į keletą sluoksnių plastiko pakuotės ir padėkite į šaldiklį. Tortą galite laikyti ir šaldiklyje. Užšaldytas tortas, kuriame nėra oro poveikio, turėtų trukti keletą mėnesių. Kai esate pasirengęs dekoruoti pyragą, tiesiog išimkite iš šaldiklio ir palikite apie pusę valandos.