Ar yra kokių nors vitaminų, kurie padės išsiplėsti ir kauptis dujomis?

Kiekvienas žmogus išgyvena dujas ir pilvo pūtimas vienu ar kitu metu ar net kasdien. Išskyrus vitaminą B-6, kuris padeda sumažinti skilvelių perteklių, atsiradusį dėl skysčių susilaikymo, jokio kito vitamino negalima tiesiogiai sumažinti dujų paraudimą. Tačiau kiti vitaminai, įskaitant tiamą, vitaminą B-12 ir vitaminą A, gali netiesiogiai padėti išvengti dujų ir pilvo išsiplėtimo, išlaikant sveiką virškinimo sistemą. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pridėdami vitaminų papildų savo dietai.

Kova plūduriuoti su B-6

Pasak geresnio sveikatos kanalo, jei jūsų pilvo pūtimas sukelia silpną skysčių susikaupimą, o ne dujų kaupimąsi, vitaminas B-6 gali pasiūlyti tam tikrą pagalbą. Šis vitaminas B yra įvairiuose maisto produktuose, įskaitant naminius paukščius, žuvis ir sveiki grūdus. Vitaminas B-6 taip pat yra špinatai ir pupelės, tačiau jei jūs patirsite dujų skausmą, jie gali pablogėti. Būkite atsargūs su papildais – didelės vitamino B-6 dozės gali būti toksiškos ir sukelti neurologines problemas, tokias kaip kojų nutirpimas ir disbalansas.

Tiaminas virškinimo energijai

Taivanas taip pat yra vitaminas B. Nors tiaminas padeda jūsų kūnui paversti maistą, kurį jūs valgote į kuro rūšį, jis taip pat dalyvauja gaminant adenozino trifosfatą arba ATP, kuris suteikia kuro, kurio virškinimo sistema reikalinga tinkamam virškinimui. Nesmulkintų grūdų duona ir grūdai, taip pat kiauliena yra geri tiamino šaltiniai. Didelės dozės tiaaminų papildai gali sukelti skrandžio sutrikimus, todėl jums gali būti geriau patenkinti savo kasdienius poreikius per maistą, kurį valgote.

Nepakankamas B-12

Vitamino B-12 trūkumas yra susijęs su skrandžio uždegimu, o po to, kai šis uždegimas vystosi, jis neleidžia absorbcijai B-12, dėl to pablogėja blogybė. Pasak Linuso Paulingo instituto, uždegimas taip pat gali sutrikdyti pusiausvyrą draugiškų bakterijų plonojoje žarnoje, dėl ko gali atsirasti virškinimas, dujų ir pilvo pūtimas. Javai, pienas, sūris, kiaušiniai, paukštiena ir jautiena yra geri vitamino B-12 šaltiniai. Jei esate veganas arba vegetaras, kuris nevalgo pakankamai pieno, į savo dietą turėtumėte įtraukti vitaminą B-12 pagardintus maisto produktus arba pasikalbėti su savo gydytoju dėl papildymo.

Vitaminas A virškinimo trakto sveikatai

Vitaminas A vaidina labai svarbų vaidmenį padėdamas išlaikyti visą jūsų virškinimo trakto sveikatą ir funkciją, kuri yra būtina norint tinkamai virškinti ir užkirsti kelią diskomfortui, susijusiai su dujomis ir pilvo pūtimu. Vitaminas A yra įvairiuose maisto produktuose, įskaitant saldžiųjų bulvių, morkų, paprikų, pieno, sūrio ir kiaušinių. Jūsų kūnas keičia kepenų vitamino A kiekį, kurio sudėtyje yra riebaluose tirpių vitaminų, ir per daug jo Dieta ar papildai gali pakenkti jūsų sveikatai. Norint gauti tai, ko jums reikia virškinamojo pavojaus sveikatai, bet nepakanka, kad sergate, gaunate didžiausią savo vitamino A dalį iš vaisių ir daržovių šaltinių.