Bok Choy mityba

Boy choy, taip pat žinomas kaip kinų garstyčių ar pak-choi, priklauso kryžmažinių daržovių šeimai, įskaitant brokolius ir žiedinius kopūstus. Maistinių medžiagų supjaustyti mėsingi stiebai ir lapai bok choy augalas yra tiek valgomieji ir gali būti naudojami neapdoroti salotos arba virti sumaišoma kepsnys ar sriuba.

Kalorijos, riebalai ir pluoštas

Puodelis susmulkinto bok choy turi tik 9 kalorijas, iš kurių 0,14 g yra riebalų. Galite valgyti visą galvą iš traškūs, žalios kopūstų šiek tiek daugiau nei 100 kalorijų. Palyginti su kitomis daržovėmis, “Bok Choy” nėra ypač daug skaidulų. Vienoje puodelio yra mažiau nei gramo pluošto.

Mineralai Bok Choy

Viena puodelio susmulkinto bok choy turi 76 miligramus kalcio, tinkamo kaulų ir dantų sveikatai, ir 176 miligramus kalio. Lapiniuose žaliuose taip pat yra magnio, natrio ir nedidelių cinko ir geležies kiekių.

Vitaminai Bok Choy

“Bok Choy” yra puikus vitaminų A ir C šaltinis. Smulkiai supjaustytame česnakuose taip pat yra 66 mikrogramų folio rūgšties, vitaminų, būtinų nėščioms moterims, nes tai skatina sveiką vaisiaus vystymąsi.