Bokso pėdų mokymas

Bokso pėdos yra gyvybiškai svarbus įgūdis, kurį turi įveikti bet kuris boksininkas. Geras bokso pėdos gali padidinti greitį, per kurį jūs judate aplink žiedą, padidinsite sugebėjimą išvengti smūgių gynyboje ir suteiksite galimybę puola iš daugybės kampų. Bokso kojos treniruotės reikalauja, kad jums būtų išvystytas greitis ir galia, taip pat bokso įgūdžiai ir technikos.

Greitis

Greitis yra gyvybiškai svarbus bokso pėdų mokymo aspektas. “Greitos kojos niekada nesigimdamos” – tai frazė, kurią naudoja bokso treniruokliai, o visų laikų didieji, tokie kaip Muhammadas Ali, prisimenami dėl greito ir greito judėjimo. Greitis yra labai svarbus norint išvengti išpuolių ir greitai atsikratyti smūgių. Bokso pėdų treniruotės, kuriose atliekamas greitasis darbas, turėtų apimti sprintą ir greitųjų pėdų judesių kopijas. Spyruoklės – 30 metrų – taip pat gali būti naudojamos kaip greito mokymo forma. Laikas savo sprinto ir stebėti greitą greitį.

Plyometrics

Bokso pėdų treniruotėse reikalingas galingumas ir dinaminis judėjimas gali būti plėtojamas taikant plyometrinį mokymą. Plyometrinis mokymas susideda iš ribojimo, šokinėjimo ir šokinėjimo pratimų. Plyometrinis treniruotes gali sukurti sprogstamąja galia ir greitis, reikalingas boksininko. “Brain Mac” svetainėje siūloma, kad šios pratybos turėtų būti atliekamos 10-20 kartų paketuose ir atlikti nuo vieno iki keturių rinkinių. Plyometriniai pratimai gali būti pritūpęs šuoliais, A-praleidžia, šokinėja į aukštesnį paviršių ir ribojančius žingsnius. Pleometrinis mokymas du kartus per savaitę rekomenduojamas kaip boksininko mokymo režimo dalis.

Praleidžiant

Praleidžiant su šuoliais, sukuriamos greito pėdos, pėdos ir judrumas bokse. Peršokti virvei reikalingas koordinavimas ir ritmas, o jūs naudojate savo svorį į savo kojų kamuoliukus, o tai yra optimali gretimų judesių pozicija. Bokso treniruoklis “Ross Enamait” rekomenduoja įtraukti šešias pastovaus šuolių treniruotes, trunkančias tris minutes. Bėgimas į vietą ir peršokimas vienoje kojoje yra būdai, kaip pakeisti šokinėjimo treniruotes.

Žiedo darbas

Bokso kojos treniruotės turi apimti pagrindinius bokso įgūdžius. Suvažiavimai ir judėjimas, reikalaujantis kovos metu, geriausiai tinka žiede. Bokso treneris gali judėti aplink žiedą, boksininkas siekia sekti judesiais, demonstruodamas iš esmės patikimus pėstiesius. Sukamieji žiedai, judėjimas iš vienos pusės į priekį ir atgal – visi žaislai turi būti imituojami. Kojų laikrodžio grąžtas yra geras būdas imituojant sukimosi judesį. Bokseris stovi kovos pozicijoje vaizduojamojo rato centre. Tiesiogiai priešais yra 12 val., O treneris iššoka iš laikrodžio taškų, boksininkas grįš į tą poziciją, tada greitai vėl sugrįžta.

Trinkelės

Bokso pėdų mokymas turėtų būti pasiektas, kol bus išmesti tikri smūgiai. Padėkite savo nugaros pėdą, kad galėtumėte pridėti jėgų prie savo štampus ir praktikuoti mesti smūgius ir greitai judėti po to. Nuolat po to, kai tu išmesi savo smūgius, bus, kad tau pavydu patekti į kontrataką.