Botoksas maitinant krūtimi

Botox injekcijos naudojamos tiek įžymybių, tiek paprastų žmonių, kad oda atrodytų jauni ir sveiki. Botokso injekcijos yra gaunamos iš mirtino bakterinio toksino, tačiau juose yra labai mažų toksinų kiekių, kurie, kai jie vartojami tinkamai, kelia minimalų pavojų sveikatai. Nepaisant to, kai kurie žmonės nenori naudoti gydymo, o motina, kuri maitina krūtimi, gali būti dar labiau susirūpinusi.

Botox Naudokite

Botox turi kosmetines ir medicinines priemones. Daugelis naudoja tai, kad paralyžiuoja veido raukšles, dėl kurių susidaro raukšlės. Ši paralycija gali trukti keletą mėnesių, mažinant linijų atsiradimą ant veido. Pasak Mayo klinikos, injekcijos taip pat naudojamos kaklo skausmui gydyti, raumenų spazmams, tinginosioms akims, raumenų raumenims, raumenų standumui, pernelyg prakaitavimui per burną ir lėtinėms migrenos ligoms gydyti.

Privalumai

Asmenims, sergantiems raumenų spazmai ir skausmais, injekcijos gali padėti atleisti nuo skausmo ir diskomforto, todėl gali būti neskausmingos variklio funkcijos įvairiose kūno vietose. Botoksas gali palengvinti tingą akį, kuri gali būti socialiai nepatogi ir trukdo matyti. Gali būti sušvelnintas silpnus pobūdžio migrenos sutrikimas, todėl jums lengviau dirbti kasdieniame gyvenime. Kosmetika, injekcijos gali padėti jums atrodyti jaunesni, sumažinant raukšlių atsiradimą.

Rizika

Botox injekcijos metu gali atsirasti keletas reakcijų ir pavojų, nors daugeliu atvejų jie yra nedideli ir laikui bėgant išnyksta. Pagal Mayo kliniką, tai yra skausmas ir mėlynės injekcijos vietoje, paraudimas, galvos skausmas, pykinimas, niežėjimas ir padidėjęs prakaitavimas. Taip pat kyla pavojus, kad toksinas gali plisti į kitas kūno dalis, o tai gali turėti įtakos krūtimi maitinančiam kūdikiui.

Efektai

Pasak BabyCenter.com, esant nėštumui arba maitinant krūtimi maitinant krūtimi, Botox gali būti išnyks. Veido audinys nėščioms moterims dažnėja, o linų matomumas sumažėja.

“Expert Insight”

Nors kūdikiams nekyla jokios žinomos rizikos, jei krūtimi maitanti motina gauna Botox injekciją, ribotos šios srities moksliniai tyrimai turėtų būti atgrasyti daugeliui motinų. Minimali nauda neatsveria galimo pavojaus, ir kol nebus atlikta daugiau tyrimų, kad būtų galima dažyti Botox poveikį kūdikiams, geriausia klaidingai daryti atsargiai.