Brummel ir rudos mitybos informacija

“Brummel & Brown” yra prekės ženklas, skirtas sviesti sviesto produktams, pagamintiems su jogurtu. Prekės ženklas taip pat siūlo kreminės vaisių skonį. Nors šie plitiškai yra gana mažai kalorijų, jie turi gana daug sočiųjų riebalų ir beveik nieko, kaip vitaminų ir mineralų. Tai nereiškia, kad jums reikėtų vengti šių produktų, tačiau tai yra protinga žinoti apie jų mitybos faktus, kad galėtumėte juos naudoti į savo maitinimo planą.

1 grietinėlės šaukštas, patiekiamas su jogurtu “Brummel & Brown”, yra 45 kalorijos ir 8 g riebalų, iš kurių 1,5 g yra sotieji. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja riboti sočiųjų riebalų kiekį ne daugiau kaip 7 proc. Savo kasdienių kalorijų, nes tai gali sukelti svorio padidėjimą ir prisidėti prie didelio cholesterolio kiekio, kuris gali sukelti širdies ligas. “Brummel & Brown” braškių braškių braškių skonio 1 šaukštas patiekiamas iš 50 kalorijų ir 4 gramų riebalų, iš kurių 1 gramas yra prisotintas. “Brummel & Brown” savo produktuose nenaudoja trans-riebalų, o tai yra pliusas, nes trans-riebalai taip pat gali neigiamai paveikti jūsų cholesterolio kiekį, todėl gali padidėti širdies ligų rizika.

Nors “Brummel & Brown”, supjaustytas jogurtu, neturi pridėto cukraus, 1 šaukštas patiekiamas iš vaisių, 3 g cukraus. Tai beveik 1 šaukštelis cukraus. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja, kad moterys savo įleidžiamo cukraus kiekį apribotų per 6 arbatinius šaukštelius per dieną, o vyrų – iki 9 šaukštelių per dieną. Cukrus jūsų maistas papildo kalorijomis, bet nepateikia būtinų vitaminų ir mineralų. Reguliarus per daug cukraus vartojimas taip pat gali sukelti svorio padidėjimą, todėl padidėja rizika susirgti 2 tipo cukriniu diabetu ir širdies liga.

“Brummel & Brown” skiltyje, pagamintame su jogurtu, yra 90 miligramų natrio šaukštui. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja apriboti savo paros dozę iki 1500 miligramų ar mažiau, todėl vienas šaukštas yra 6 proc. Jūsų dienos limito. Tačiau nepamirškite, kad šaukštas yra ne toks didelis, o jei naudosite daugiau, taip pat vartosite daugiau natrio. “Brummel & Brown” vaisių skonis skonis saldus, tačiau 1 šaukštas vis dar turi 45 miligramus natrio.

Be mažo vitamino A kiekio “Brummel & Brown” skiltyje su jogurtu ir vaisių skilimu, jūs neturėsite pagrindinių vitaminų ir mineralų iš šių produktų. Atminkite tai, kai kuriate savo kasdienį ar savaitinį meniu, kad galėtumėte kompensuoti pridėdami kitus planetoje esančius kitus maistinių medžiagų kiekius. Jei turite “Brummel & Brown” patiekalą, paimkite laiką, kad išmatuotumėte 1 valgomą šaukštą, todėl nenaudojate daugiau riebalų, natrio ir cukraus nei reikia. Plikos puikiai susilygina su kukurūzų bananais arba duona, taip pat gali papildyti grūdų krekenų skonį, nes tai yra geras pluošto šaltinis.

Kalorijos ir riebalai

Cukrus

Natris

Įskaitant “Brummel & Brown” dietą