Burgerio karaliaus veggių mėsainių mitybos faktai

“Burger King” yra greito maisto mėsainių restoranų tinklas, kuriame taip pat yra pusryčių meniu. Tai salotos, vištienos sumuštiniai ir mėsainiai. Ji taip pat turi veggių mėsainį kaip vegetarišką variantą. Nors šiek tiek daugiau kalorijų nei paprastas mėsainis, “Burger King” veggio mėsainiai yra mažesni cholesterolio ir sočiųjų ir trans-riebalų, nei jautienos mėsainiai.

Kalorijos ir riebalai

“Burger King” veggių mėsainiai tiekiami su sezamo bulve, veggie patty, salotomis ir pomidorais, kečupu ir majonezu ir 410 kalorijų. Pagrindinė 2005 m. Jungtinių Amerikos Valstijų sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų dietos gairių rekomendacija yra apie 20-35 proc. Visos kalorijų iš riebalų, o veggių mėsainiai turi apie 35 proc. Kalorijų iš riebalų. Iš 16 g riebalų, 2,5 g yra sočiųjų. Sotūs riebalai padidina MTL cholesterolio kiekį kraujyje ir gali padidinti širdies ligų riziką. Burger neturi trans-riebalų.

Grūdai ir pluoštas

Sveiki grūdai yra natūralūs vitaminų, mineralų ir maistinių skaidulų šaltiniai. Žmonės, kurie valgo daugiau sveikų grūdų, gali geriau valdyti savo svorį ir turėti mažesnę širdies ir kraujagyslių ligų riziką. Kad galėtumėte laikytis dietos gairių, turėtumėte pabandyti gauti bent pusę grūdų porcijų iš nevalytų grūdų. “Burger King” teigia, kad jo daržovių mėsainiai turi sveikus grūdus ir kad mėsainiai tiekia 7 g maistinės skaidulos.

Natris

Pagal dietos gaires, per daug natrio dietos gali padidinti kraujospūdį ir padidinti insulto, stazinio širdies nepakankamumo ir inkstų ligos riziką. Pagrindiniai natrio maisto šaltiniai yra natrio chloridas, toks kaip valgomoji druska ir perdirbti bei greito maisto produktai. Dieninis natrio kiekis yra 2300 mg, tačiau žmonėms, sergantiems hipertenzija, turi likti mažiau kaip 1500 mg per parą. “Burger King” veggio mėsainiai turi 1,030 mg natrio arba 45 proc. Dienos vertės.

Veggie Patty

Morningstar ūkiai daro veggie patty Burger King “veggio mėsainiai. Pagrindinis ingredientas yra daržovių mišinys su grybais, vandens kaštainiais, svogūnais, morkomis ir kitomis daržovėmis. Kitas ingredientas yra tekstūruotas augalinis baltymas. Pinti yra be mėsos, bet jame yra kiaušinių baltymų, todėl tai nėra veganas. BK.com teigia, kad virimo proceso metu pyragas išlieka vegetariškas, nes jis neatitinka paviršių, kurie paveikė mėsos ar paukštienos produktus.

Variacijos

Jūs galite pakeisti savo veggio mėsainių mitybinį turinį, užsakydami pateikdami specialius prašymus. Jei praleidžiate majonezą, sutaupysite 90 kalorijų ir 9 g riebalų. Užsakydami reguliarius veggio mėsainius ir pridėdami sūrio, skaičius padidės 40 kalorijų, 4 g riebalų, 2,5 g sočiųjų riebalų ir daugiau kaip 200 mg natrio. Šonai ir gėrimų skaičius taip pat. Mažas bulvių kiekis yra 310 kalorijų ir 17 g riebalų, o 16 oz. Gaiviųjų gėrimų yra 140 kalorijų ir 39 g cukraus.