Cheminis disbalansas vaikams

Vaikai, susidūrę su cheminiu pusiausvyros sutrikimu savo kūne, gali atsirasti pykčio ir psichinės ligos požymių. Kai kuriems vaikams gydomi tik jų simptomai, o ne liga, todėl sunku nustatyti tikslią diagnozę. Sveikatos centras paaiškina, kad cheminis disbalansas yra smegenų neurotransmiterių sutrikdymas. Kai tai įvyksta, tai gali sukelti rimtas psichinės sveikatos sąlygas.

Reikšmė

Smegenys susideda iš milijardų nervinių ląstelių, kurios kartu suformuoja mąstymą ir bendravimą. Vaikams šios nervinės ląstelės sparčiai vystosi. Jei yra kokių nors pažeidimų pobūdis, gali atsirasti cheminis disbalansas, sako sveikatos centras. Kadangi vaikai greitai mokosi ir sugeria informaciją, svarbu pripažinti psichologines problemas, kad šie klausimai neturėtų įtakos jų mokymosi gebėjimams.

funkcijos

Yra keletas dalykų, kuriuos reikia ieškoti nustatant cheminį disbalansą vaikui. Daug kartų tai gali paveikti nerimo simptomus. Šie simptomai gali būti panikos priepuoliai, širdies ritmo pokyčiai, galvos svaigimas, kontrolės praradimas, izoliacija ir kūno temperatūros pokyčiai. Depresija taip pat gali būti cheminio disbalanso indikacija, teigia “Insight Journal” svetainė. Jausmas liūdnas, nesugebėjimas susikaupti, beviltiškas jausmas, kaltas ir daugiausia nuovargis yra depresijos simptomai. Kai kuriems vaikams kyla drastiški ir staigūs nuotaikų, temperamento ir agresijos pokyčiai, kai jų cheminis disbalansas.

Apsvarstymai

Svarbu atsižvelgti į bet kokią kitą fizinę problemą, kurią gali turėti vaikas. Tam tikros esminės sveikatos būklės gali sukelti įspėjimą, kad su vaiku yra cheminis disbalansas. Diabetas gali svyruoti cukraus kiekį kraujyje, sukelia elgesio problemas, kurios gali pakartoti cheminį disbalansą. Dėmesio trūkumo sutrikimas arba opozicijos defianto sutrikimas taip pat gali imituoti cheminio disbalanso simptomus, aiškina “Special Kids Today”.

Gydymas

Cheminio disbalanso gydymas prasideda nuo pirmojo vaiko įvertinimo gydytojo, kad būtų galima atmesti sveikatos būklę arba atitinkamai gydyti. Tada kreipimasis į psichologą gali nustatyti, koks gydymas bus būtinas. Dažnai pozitronų emisijos tomografija arba PET tyrimas naudojamas norint įvertinti smegenų neurotransmiterius tiek prieš gydymą, tiek jo metu ir po jo, paaiškina psichinės sveikatos klausimus. Vaistiniai preparatai, kurie nukreipia smegenis neurotransmiteriais, dažniausiai naudojami norint išmatuoti jų funkciją ir užkirsti kelią svyravimams.

Efektai

Daugelio tėvų ir gydytojų tikslas yra veiksmingai gydyti cheminį disbalansą, kad vaikas būtų našus ir sėkmingas. Vaikas turėtų galėti priimti veiksmingus sprendimus mokykloje ir žaidime. Kai yra tinkamas gydymas, jis vis tiek turi būti stebimas, kad per tam tikrą laiką būtų vertinama vaiko progresija emociškai ir fiziškai.