Gali papildyti pagalbą trapūs nagai ir plaukai?

Trapūs plaukai ir nagai yra linkę į žalą, kuri sugadina jūsų stilių. Kovai grįžti, papildydami dietą vitaminais ir mineralais. Kadangi keratinas yra pagrindinis baltymas, kuris kartu palaiko jūsų plaukų ir nagų struktūrą, pradėkite nuo priedų, kurie palaiko sveiką keratino lygį. Be to, kad vartojate maisto papildų, svarbu valgyti sveiką mitybą ir padaryti tai, ką galite padaryti, kad sumažintumėte žalą.

Kodėl papildai gali padėti

Mitybos trūkumai vaidina svarbų vaidmenį jūsų kūno sveikatai ir stiprumui, įskaitant plaukus ir nagus. Papildai užpildo kai kuriuos mitybos spragas ir sustiprina plaukus ir nagus iš vidaus. Kai kurių vitaminų ir mineralų stimuliavimas palaiko jūsų organizmo gebėjimą gaminti keratiną ir kolageną, kurie yra atsakingi už jūsų odos, nagų ir plaukų laikymą sveiką, lankstumą ir blizgesį.

Pasirinkimas papildų

Biotinas yra vitaminas B, kuris lengvai absorbuojamas nagais. Jis sustorėja ir sustiprina trapius nagus ir palaiko jų augimą. Kiti naudingi priedai yra silicio dioksidas, mineralas, padidinantis plaukų ir nagų stiprumą, o omega-3 riebiosios rūgštys, kurios pagerina odos ir galvos odos būklę, tuo pačiu padaro plaukus švelniau. Cinkas padeda reguliuoti kai kuriuos fermentus, kurie yra atsakingi už sveiką ir stiprų augimą. Papildant amino rūgštimis, kurios yra visų jungiamojo audinio, įskaitant plaukus ir nagus, konstrukciniai elementai, gali padidinti stiprumą, tuo pačiu padeda išvengti trapumo. Jei esate anemija, geležies papildymas gali padėti.

Sveika mityba, sveiki plaukai ir nagai

Be maisto papildų valgyti baltymų turtingą, subalansuotą mitybą yra dar vienas būdas remti sveiką plaukus ir nagus. Būti pakankamai baltymų yra ypač svarbu, nes ir jūsų nagai, ir plaukai yra iš esmės pagaminti iš keratino, kuris yra baltymų tipas, kuris suteikia plaukams ir nagams stiprią struktūrą. Liesa mėsa, kiaušiniai, riešutai, sveiki grūdai, jūros gėrybės ir sojos pupelės yra geri baltymų šaltiniai. Be to, maisto produktai, tokie kaip špinatai, graikiniai riešutai ir linų sėmenys, suteikia omega-3 riebalų rūgščių, o bananai, lęšiai ir žiediniai kopūstai yra geri biotino šaltiniai.

Kiti būdai, kaip sustiprinti plaukus

Nors svarbu papildyti savo mitybą ir šerti plaukus iš vidaus, taip pat svarbu rūpintis nagais ir plaukais iš išorės, siekiant apsaugoti juos nuo žalos. Pvz., Grubus chemikalų poveikis ir šiluma pažeidžia jūsų kaktusas. Venkite per daug plaukų spalvos ar kitų cheminių medžiagų. Venkite plauti plaukus ir apriboti kietų kietų įrankių naudojimą, kuris gali sukelti negrįžtamus šilumos nuostolius.

Kiti būdai, kaip sustiprinti nagus

Griežtos cheminės medžiagos, vanduo ir plovikliai gali viską, kad jūsų nagai būtų trapūs ir lengvai pažeidžiami. Apsaugokite savo nagus dėvindami pirštines, prausdami indus, kad išvengtumėte vandens ir ploviklių padarytos žalos. Venkite per daug naudoti cheminiu būdu užpildytas nagų lakas ir lako valiklius, kuriuose yra griežtų tirpiklių, kurie silpnina nagus. Be to, kai įklijuosite nagus, įkelkite jas tik į vieną pusę, kad vinies nebūtų suskaidomos ir taptų trapi.

Daugelis veiksnių prisideda prie trapių plaukų ir nagų, ir ne visiems jų gali būti padedama su papildais. Pasitarkite su savo gydytoju, jei nematote jokių ligos pagerėjimo. Tai gali sukelti pagrindinė medicininė problema.

Apsvarstymai