Gali vartoti cinamoną ir cayenne papriką, kad jums prarasti svorį?

Cinamonas – Šri Lankoje gilaus medžio žievė – tai įvairiapusiškas prieskonis, naudojamas įvairiose kulinarinėse tradicijose, kad būtų pagardintas mėsos ir ryžių patiekalais, ir kaip pagrindinis aromatas daugeliui kepinių. Cayenne paprika, pipirų, augančių tropinių ir subtropinių regionų vaisiai, vaisiai yra ilgi. Tiek cinamonu, tiek Cayenne yra atšilusios žolelės, kurios siūlo galimus svorio netekimo pranašumus. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami keisti savo mitybą ar gyvenimo būdą.

Atsparumas insulinui

Pasak tyrimo, paskelbto 2008 m. Žurnalo “PPAR Research” paskelbtame tyrime, cinamonas skatina mažinti svorį gerinant atsparumą insulinui ir mažinant cukraus kiekį kraujyje pasninkus kaloringoje dietoje. Mažesnis cukraus kiekio kraujyje svyravimas prilygs didesniam sugebėjimui valdyti badą ir apetito signalus. Cinamonas taip pat sumažina laisvąsias riebalų rūgštis ir mažo tankio lipoproteinų, MTL, blogos cholesterolio formos lygius. Tyrėjai daro išvadą, kad jo poveikis cukraus kiekio kraujyje stabilizavimui gali skatinti svorio mažėjimą nutukusių cukriniu diabetu.

Natūralus saldumas

Cinamonas prisideda prie natūralaus saldumo maisto produktams ir gali padėti jums prarasti svorį, sumažindamas cukraus ir kitų kalorijų turinčių saldiklių suvartojimą. Įpilkite 1 šaukštą. Cinamono su jūsų baltymų kokteiliais, ir gali būti, kad galite sumažinti kai kurių cukraus kiekį, nepraleidžiant pridėto skonio ir kalorijų, kurias gauna cukrus. Pabarstykite cinamoną bet kokiuose maisto produktuose, kurie gali būti naudingi saldumams, pvz., Avižiniams dribsniams arba skrudinimui, o cukrui paliekant. Pabandykite cinamoną sumaišyti su žemės riešutų sviestu, ir jūs galite rasti gana laimingai be želė.

Metabolizmo norma

Kainos gali padėti numesti svorį didinant kraujo tėkmę ir prakaitą, nes tai padidina medžiagų apykaitos greitį, teigia Davidas Dodsonas, MD, knygos “The Diet Pill Guide: The Consumer’s Book of Over Counter and Prescription” autorius. Svorio netekimo tabletės ir papildai. ” Viena šaukštelis. Cayenne paprikos padažas su maistu gali padidinti jūsų medžiagų apykaitos greitį iki 25 procentų. Pradėkite mažomis 1/8 šaukštelio dozėmis. Ir dirbkite iki 1/4 šaukštelio. Kiekviename valgyje. Visada vartokite Cayenne pipirus su maistu, kad išvengtumėte skrandžio odos sudirginimo. Kreipkitės į gydytoją, norėdami patarti ir prižiūrėti, ar vartojate Cayenne paprikas, jei norite numesti svorio ar gydyti bet kokią sveikatos būklę.

Riebalų deginimas

Padidėjęs metabolizmo greitis, kurį patiria kajenų paprikas, sukelia jūsų kūne daugiau riebalų. Pasak “Herbalist Stephen Harrod Butner”, knygos “Natūralus testosterono planas: seksualinės sveikatos ir energijos” autorius, naudokite “Cayenne” greito valymo sulčių metu, kad gautumėte didžiausią naudingos žolės valymo ir svorio praradimą. “Cayenne” suteikia papildomos naudos šildant kūną valymo metu, kai jūs galite susidurti su šaltomis rankomis ir kojomis.