Geriausias laikas imtis amino rūgščių

Norint palaikyti sveikatą ir metabolizmą, visiems reikia reguliariai tiekti būtinas amino rūgštis. Jūs galite pasiekti šį tikslą, įtraukdami baltymus į kiekvieną valgį. Net jei jūs aktyviai dalyvaujate intensyviose veiklose ar sportuose, jūsų aminorūgščių valgymas maiste gali būti toks pat naudingas, kaip ir jūsų suvartojamo kiekio padidinimas prieš ir po pratimų, kaip nurodyta “Tarptautinės sporto mitybos draugijos leidinyje” 2014 m. Gegužės mėn. Apžvalgoje .

Aminorūgščių pagrindai

Kai vartojate baltymą, jis įsisavinamas į kraują aminorūgščių pavidalu. Tuomet ląstelės visame kūne naudoja amino rūgštis, kad atkurtų bet kokį konkretų baltymą, kurio reikia tuo metu. Svarbu prisiminti, kad jūsų kūnas nesaugo amino rūgščių, todėl ląstelės turi prieigą prie ribotos pasiūlos. Jei trūksta vienos amino rūgšties tuo metu, kai to reikia, baltymų negalima pagaminti. Reguliarus visų būtinų amino rūgščių tiekimas yra vienintelis būdas užtikrinti, kad turėsite tai, ko reikia raumenims sustiprinti, metabolizmo fermentams, audinių gamybai ir remontui.

Kokybiškas baltymas maistu

Daugumai žmonių geriausias aminorūgščių gavimo būdas yra valgyti keletą maitinimų pagal reguliarų tvarkaraštį, į jį įeina kiekvieno valgio metu baltymai ir mažiausiai baltymų kiekis rekomenduojamas medicinos institute: 46 g kasdien moterims ir 56 g Vyrai. Kai esate aktyvus ištvermės ar pasipriešinimo mokymuose, kad sustiprintumėte raumenis, gali prireikti daugiau viso baltymų, tačiau tokia pati koncepcija veikia ir raumenų formavimui. Pagal tyrimą, paskelbtą 2014 m. Birželio mėn. “Žurnale apie mitybą”, valgant baltymus kiekvieno valgio metu, 24 valandų raumenų baltymų sintezė yra efektyvesnė, nei daugumos baltymų vartojimas vieną valgį.

Sportininkų laikas

Amerikos sporto mitybos koledžas 2009 m. Kovo mėn. Paskelbtame “Sporto ir pratybų mokslo ir gamtos mokslų” pareiškime rekomenduoja vartoti kokybišką baltymą, kuris apima visas esmes esančias amino rūgštis, prieš ir po pratybų. Trumpalaikiai tyrimai patvirtina Kad, atsižvelgiant į 2014 m. Gegužės mėn. “Tarptautinės sporto mitybos draugijos leidinį”, vartojant svarbias amino rūgštis, esančias treniruočių metu, gali padidėti raumenų baltymų sintezė ir išvengti raumenų baltymų skilimo. Tačiau ilgalaikiai tyrimai, cituojami “JISSN” peržiūra sukėlė prieštaringų rezultatų. Būtina atlikti daugiau tyrimų, tačiau gali būti, kad jūsų bendras makroelementų suvartojimas iki dienos pabaigos gali būti svarbesnis nei aminorūgščių suvartojimo laikas yra treniruotės metu.

Skilimo grandinės aminorūgštys

Šakotosios grandinės amino rūgštys – leucinas, izoleucinas ir valinas – skatina raumenų baltymų sintezę ir padeda sumažinti raumenų pažeidimus pratimo metu. Remiantis 2014 m. “Tarptautinės sporto mitybos draugijos” žurnalo duomenimis, leucinas gali būti rekomenduojamas labiau nei kiti, nes jums reikia minimalaus leucino, skatinančio raumenų baltymų sintezę. Tačiau vien tik leucino vartojimas gali sukelti kitų vaistų išsekimą, taigi vartoti visus tris BCAA, o ne tik vieną. Kai kurie tyrimai rodo, kad BCAA vartojama tarp valgio ir pratimo, tačiau jūs galite gauti didžiausią naudą vartodami leuciną tik valgio metu, pranešė peržiūra “JISSN”. Žinoma, žmonėms, o ne laboratoriniams gyvūnams, reikia daugiau tyrimų, siekiant nustatyti geriausią leucino vartojimo būdą.