Kalcio ir magnio kaltrate: ką jis daro kūnui?

Caltrate yra papildoma kalcio karbonato forma, kuri vartojama, jei natūraliai natūraliai nepakanka dietos. Caltrate sudėtyje yra apie 600 mg kalcio ir 40 mg magnio, taip pat kitų vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminas D, cinkas, varis, manganas ir boras. Tiek kalcis, tiek magnis turi ypatingos naudos sveikatai, tačiau per daug šių mineralų taip pat gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti Caltrate arba bet kokius maisto papildus, kurių sudėtyje yra kalcio ir magnio.

Kalcio naudojimas

Jūsų organizmui reikia kalcio, kad būtų skatinamas sveiko kaulinio audinio, taip pat raumenų, širdies ir nervų sistemos funkcionavimas. Caltrate kalcio forma, kalcio karbonatas, taip pat gali būti naudojamas kaip antacidinis preparatas, siekiant sumažinti rėmens, rūgšties virškinimo sutrikimus ir skrandžio sutrikimus. Kalcio papildai dažniausiai naudojami kaulų degeneracinių ligų, tokių kaip osteopenija ir osteoporozė, gydymui ir prevencijai.

Kalcio atsargumo priemoni

Pasak Merilendo medicinos centro, kalcio perteklius jūsų dietoje gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį. Dažniausias šalutinis poveikis, susijęs su dideliu kalcio suvartojimu, yra vidurių užkietėjimas, skrandžio sutrikimas, pykinimas, vėmimas, apetito praradimas, padidėjęs šlapinimasis, inkstų toksinis poveikis, psichinė sumišimas ir nereguliarus širdies plakimas. Asmenims, kuriems yra hiperparatiroidizmas, inkstų liga, sarkoidozė ar vėžys, yra didesnė rizika susirgti šiais poveikiais, ir prieš pradėdami vartoti Caltrate ar bet kokią kitą kalcio formą, turite kreiptis į gydytoją.

Magnis naudoja

Pasak dietinių maisto papildų tarnybos, magnis yra svarbus keletą šimtų biocheminių reakcijų ir yra ketvirtas labiausiai gausus mineralas, rastas jūsų kūne. Magnio papildai padidina skeleto raumenų susitraukimą ir atsipalaidavimą, tam tikrų fermentų funkciją, energijos gamybą ir transportavimą visame kūne ir baltymų ar baltymų sintezės susidarymą. Caltrate suteikia maždaug 10 procentų savo dienos vertės magnio.

Magnio atsargumo priemonės

Remiantis Linuso Paulingo instituto Oregono valstijos universitete, viršutinė magnio koncentracija yra 350 mg per parą suaugusiems žmonėms, dėl to šalutinis poveikis, susijęs su magnio papildais, yra šiek tiek retas, ypač atsižvelgiant į tai, kad Caltrate sudėtyje yra tik 40 mg magnio. Šalutinis poveikis, susijęs su toksiškumu magnezijai, yra viduriavimas, inkstų funkcijos sutrikimas, hipotenzija, mieguistumas, sumišimas, normalaus širdies ritmo sutrikimai ir raumenų silpnumas. Kadangi magnis gali sutrikdyti kai kurių širdies vaistų vartojimą, pasitarkite su savo gydytoju, jei vartojate kokių nors širdies sveikatos sutrikimų prieš pridėdami magnio.