Kalorijos paneros duonos pomidorų sriuboje

Kreminė pomidorų sriuba su lašiukais yra viena iš “Panera” duonos sriubos sriubos srities. Sriuba pažymėta kriaušių pomidorais, sumaišytais su grietine, kuri suteikia kreminės tekstūros. Jis parduodamas 12 oz. dubuo.

Kalorijos

Kreminės pomidorų sriubos dubuo su kroutonais yra 370 kalorijų. Daugiau nei pusė 200 – iš riebalų. Jei kasdien valgysite 2000 kalorijų, šio sriubo dubenys sudaro 18,5 proc. Visos dienos kalorijų.

Riebalai

Pomidorų sriubos dubenys turi 23 g viso riebalų. Tai riebalai apima 12 g sočiųjų riebalų ir 1 g trans-riebalų. Jame taip pat yra 15 mg cholesterolio.

Natris

Sriubos turi reputaciją pakraunant natrį. Paneros pomidorų sriubos su kroutonais atveju kiekviename dubenyje yra 740 mg, tai sudaro 30,8 proc. Didžiausios rekomenduojamos dozės. JAV žemės ūkio departamentas rekomenduoja žmonėms riboti natrio suvartojimą ne daugiau kaip 2400 mg per dieną, kad būtų užkirstas kelias aukštam kraujo spaudimui.

Angliavandeniai

Pomidorų sriuba yra 39 g viso angliavandenių. “Panera” pranešimais suskirstyta 13 g cukraus ir 5 g mitybinės skaidulos.

Baltymas

Kreminė pomidorų sriuba nėra geras baltymų šaltinis, bet kiekvienoje sriubos dubenyje yra 4 g maistinės medžiagos.

Paneros pomidorų sriuba taip pat turi keletą svarbių vitaminų ir mineralų. 12 oz. Dubuo turi 20 procentų rekomenduojamos paros dozės kalciui, 10 procentų rekomenduojamos dienos dozės vitamino A, 8 procentai rekomenduojamos dienos dozės geležies ir 4 procentai rekomenduojamos dienos dozės vitamino D.

Vitaminai ir mineralai