Kava mate mityba

“Coffee Mate” yra “Nestle” pagamintų ne pieno gėrimų gamintojų linija. Ji apima tiek skysčio, tiek energijos formas ir yra įvairių skonių. Žmonės paprastai į kavą prideda kavos porą, kai pieno kremas yra arba nepasiekiamas, arba nepageidautinas. Kai kurios “Coffee Mate” versijos taip pat yra be cukraus.

Paruošimas

Kavos monetą gamina gamintojas ir jo nereikia rengti vartotojui. Jį sudaro visų pirma kukurūzų sirupo kietosios medžiagos, augalinis aliejus, kvapiosios medžiagos, dažikliai ir sukepikliai.

Serviso dydis

Ši mitybinė informacija bus grindžiama 1 šaukštu originalių kavos mate miltelių. Tai yra tipiškas kavos puodelio kiekis, kurį galite pridėti prie puodelio kavos.

Kalorijos

Kavos matei porcijoje yra 33,5 kalorijos. Angliavandeniai suteikia 20 kalorijų ir riebalų suteikia 13,5 kalorijas. Kavos mate nėra baltymų. Kavos matei patiekalas suteikia 1,7 proc. Dienos kalorijų kiekio (DV), darant prielaidą, kad dienos racionas yra 2000 kalorijų.

Angliavandeniai

Kavos poros servoje yra apie 5 g angliavandenių, iš kurių visas yra cukrus. Angliavandenių gramui yra 4 kalorijos, taigi kalcio porcijoje yra 20 kalorijų iš angliavandenių. Tai užtikrina 2 proc. DV bendro angliavandenių kiekio.

Riebalai

Kavos monetos porcijoje yra 1,5 g riebalų, iš kurių visas yra nesočiųjų riebalų. Kiekviename riebalų grame yra 9 kalorijos, taigi kalcio riebalų porcijoje yra 13,5 kalorijų iš riebalų. “Coffee Mate” patiekalas suteikia 2 proc. DV bendro riebalų kiekio.