Kazeino baltymų pranašumai

Kaseinas yra baltymų, randamų pieno produktuose, pvz., Pieno, jogurto, šokolado, ledų ir kai kurių perdirbtų maisto produktų, rūšis. Taip pat galite gauti kazeino baltymą papildomoje formoje, nes tai dažnai parduodama kaip alternatyva kitam pieno pagrindu baltyminių baltymų-išrūgų baltymui. Kaseino baltymas, nesvarbu, ar jis gaunamas iš maisto ar papildo, gali būti naudinga jūsų dietai, turint kelis galimus privalumus.

Lėtas virškinimo baltymas

Viena iš kazeino baltymo pagrindinių privalumų yra jos virškinimo greitis. Pasak dietologo Aaron Cattell, fitneso treniruočių mokyklos tinklalapyje, Ludus Magnus, kazeinas yra lėtai persivaluojantis baltymas ir jis gali užtrukti iki septynių valandų. Nors norint greito virškinimo baltymo po sporto salės sesijos greitai papildyti raumenų energijos atsargas, lėtesnis kazeino virškinimo greitis leidžia geriau pasirinkti užkandą prieš lėkštelę, nes tai padės jūsų skrandžiui per naktį baugintis.

Pagerinkite savo svorio mažinimo pastangas

Baltymų ir baltymų papildai paprastai siejami su svorio didėjimu ir raumenų masės didinimu, tačiau tyrimas, paskelbtas 2009 m. Leidinyje “The American Journal of Clinical Nutrition”, parodė, kad kazeinas gali padėti sumažinti svorį. Suskaičiuotos dvi dietos: 10 procentų energijos suvartojamos iš kazeino, kita – 25 procentai iš kazeino. 25 procentų kazeino dieta parodė energijos sąnaudų ir sotumo padidėjimą. Tyrėjai padarė išvadą, kad padidėjęs kazeino kiekis gali būti naudingas svorio valdymui ir kūno sudėjimo gerinimui.

Raumenys ir galia

Kuriant raumenų masę, tinkamas baltymų kiekis yra gyvybiškai svarbus augimui ir atsigavimui. 2004 m. “Sporto ir sporto medicinos ir mokslo moksle” paskelbtame tyrime nustatyta, kad po atsparumo treniruotės 20 gramų kazeino vartoję asmenys padidino raumenų baltymų sintezę ir raumenų baltymų neto pusiausvyrą, abu kurie yra naudingi raumenų augimui. Teigiamas raumenų baltymų tinklinis balansas reiškia, kad jūsų kūnas sintezuoja daugiau raumenų, nei jis suskaido.

“Deal with Dairy”

Jei nuspręsite ieškoti viso maisto produktų, kurie reikalingi jūsų kazeinui, o ne papildams, jūs ieškote daug papildomų naudos. Kaseinu turinčiuose pieno produktuose, pavyzdžiui, pieno ir mažai riebių sūrių, taip pat yra daug vitamino D, kalcio ir kalio. Šis derinys gali pagerinti kaulų sveikatą, sumažins jūsų osteoporozės ir cukrinio diabeto atsiradimo galimybes bei padės išlaikyti kraujo spaudimą.