Krūtinės skausmai su ištempimu

Krūtinės skausmas yra viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, dėl kurių žmonės reikalauja skubios medicininės pagalbos, ir, atsižvelgiant į MayoClinic.com, yra milijonų vizitų į ER priežastis kiekvienais metais. Nors širdies problemos yra daugelio žmonių proto priešakyje, kai kalbama apie krūtinės skausmą, skausmas gali kilti iš plaučių, stemplės, raumenų, šonkaulių, sausgyslių, nervų ar netgi išplito iš kaklo, pilvo ar nugaros. Jei tai atsiranda tik tada, kai jūs ruošiatės, tai susiaurina galimas priežastis, bet vis tiek yra svarbu ištirti.

Kai krūtinės skausmas reikalauja nedelsiant atkreipti dėmesį

Jei krūtinės skausmas, kai jūs ruošiatės, staiga atsiranda gniuždant, spaudžiant spaudimą, pykinimas, galvos svaigimas, prakaitavimas, greitas širdies susitraukimų dažnis arba dusulys. Manoma, kad tai yra nepaprastoji medicininė situacija ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

Krūtinės skausmas su tempimu

Jei jūsų krūtinės skausmas yra tik tada, kai jūs ruošiatės, pažvelkite į struktūras, kurios judamos, kai jūs ruošiatės. Šis sąrašas prasideda nuo sąnarių ir raumenų, bet taip pat apima organus, kurie yra suspausti arba ištempti jūsų judesiu. Bet kuris iš šių skausmo šaltinių gali sukelti uždegimą ar patinimą ir sukelti netoliese esančių nervinių šaknų dirginimą.

Sąnariai ir raumenys bei krūtinės skausmas

Pasak tyrimo, paskelbto 1979 m. “Nacionalinės medicinos asociacijos žurnale”, krūtinėje yra keletas sąnarių, daugiausia šonkaulių, kurie jungiasi su krūtinkaulio, tačiau būklė, vadinama slydimo spenių sindromu, gali sukelti skausmą, pasidengiant išsiplėtimu arba giliu kvėpavimu. Jungtys stuburo srityje gali būti nesuderintos ir dirginti nervą, kuris eina tarp šonkaulių ir sukelia skausmą, kuris jaučiamas krūtinėje. Be to, traukti raumenys tarp šonkaulių gali sukelti skausmą, kai jūs ruošiatės ir atidarykite tarpą tarp šonkaulių.

Organai ir krūtinės skausmas

Plaučių infekcijos gali palikti jus spaudžiant plaučius, kurie gali sukelti skausmą, kai jūs išsiplėsite. Pleuritas pagal MedlinePlus internetinę medicinos enciklopediją yra plaučių odos uždegimas. Jūsų stemplės sudirginimas, kai jis patenka į skrandžio viršutinę pusę, gali sukelti skausmą, kai jūs ruošiatės, nes jūs ištempsite tą organą. Jūsų tulžies pūslė ir kasa taip pat gali būti skausmo krūtinės skausmo šaltiniai, jei šie organai nėra sveiki.