Namų gynimo priemonė dėl smūgių ant veido

Nugramzdžiai, spuogai, spuogai, cistos, bet koks jūsų vardu vadinamas pavadinimas, dėmės gali būti emociniu sutrikimu, ypač kai ant veido. Pasak MayoClinic.com, spuogai gali išsivystyti iš hormonų, šeimos istorijos ar bakterijų. Nugaros formos ant odos, kai plaukų folikulo velenas perprodukuoja aliejų ir sumaišomas su negyvomis odos ląstelėmis. Kai tai atsitiks, po oda susidaro kištukas, dėl kurio atsiranda spuogas. Namų gynimo priemonės gali padėti išgydyti odą ir užkirsti kelią spuogų formavimui. Spuogai nėra rimta sveikatos būklė, tačiau galbūt norėsite kreiptis į gydytoją, jei tai tikrai rūpi.

Sumaišykite 1 šaukštą. Gramų miltų kartu su 1 šaukštu. Citrinų sultys, nedidelis dubuo. Pridėti 1/4 šaukštelio. ciberžolės milteliai. Supilkite tik rozegūną, kad mišinys taptų pastos. Roshni Dayal šią priemonę dalijasi savo knygoje “Natural Beauty Secrets of India”.

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis, kol jie suformuos gražią pasta. Nusiplauk savo veidą švelniu valikliu ir išdžiovinkite. Taikykite pastą visame veidone.

Palikite kaukę per naktį, jei įmanoma. Jei nuspręsite tai padaryti, būtinai padėkite rankšluostį ant savo pagalvės. Nuplaukite natūraliu dažikliu, pavyzdžiui, raganos lazda, ir prireikus drėkina odą.