Naudos iš juodųjų vynuogių svorio netekimas

Juodosios vynuogės, kartais taip pat vadinamos “Concord” vynuogėmis arba vynuogių slyvomis, parduodamos šviežios arba pagamintos šviežios sultys, džemai ar drebučiai. Jie turi daugybę maistinių medžiagų, įskaitant natūralius antioksidantai, ir gali būti sveikos mitybos dalis, dėl kurios sumažėja jūsų vartojamų kalorijų skaičius, todėl galite prarasti svorį.

Kalorijų turinys

Šviežiose juodosiose vynuogėse yra mažai kalorijų, o 1 puodelio patiekalas yra tik 62 kalorijų ir mažiau nei 1/2 gramo viso riebalų. Nors jūs galite valgyti vynuoges visą ir žaliavą, iš jų pagaminti šviežias sultis, sumaišius 1 puodelį vynuogių su 1/2 puodelio gėlo vandens, suteiks jums 1 puodelio šviežių sulčių, kuri yra mažesnė kalorijų nei komerciniu būdu pagamintos vynuogių sultys, Net jei nesaldintas. Viena puodelio komercinių vynuogių sulčių yra 152 kalorijos vienai porcijai ir mažiau nei 1/2 gramo viso riebalų. Vienerių metų savaitę viskinių vynuogių arba šviežių vynuogių sulčių pakaitalas vienkartinę savaitę gali sumažinti kalorijų kiekį per 5000 kūno ar maždaug 1,5 svaro kūno svorio per metus.

Mitybos skaidulų turinys

Juodosios vynuogės yra geras maistinių skaidulų šaltinis, kuris maistui suteikia daug, todėl maistą maitina mažiau. Valgomasis skaidulas taip pat gali padėti sumažinti vidurių užkietėjimo simptomus, taip pat sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Juodųjų vynuogių porcijoje yra 0,8 gramo maistinių skaidulų, o jų kiekis yra nedidelis. Tai suteikia nuo 2 iki 3 procentų rekomenduojamo suvartojamo kiekio dietos ir gali padėti jums laikytis dienos rekomendacijų, o tai yra svarbu, nes dauguma amerikiečių dietos yra per mažos skaidulų.

Cukraus turinys

Juodosios vynuogės yra natūraliai saldus, beveik 15 gramų už puodelį. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja pasirinkti natūralius cukrus, pvz., Vynuogėse esančius, su pridėtu cukrumi, nes natūralūs cukrūs turi daugiau maistingumo. Dėl natūralaus saldumo, jūs galite naudoti vynuoges kaip sveiką būdą, kad patenkintumėte saldus dantis arba cukraus troškimą. Be šviežios valgio galite užšaldyti vynuoges ir valgyti juos kaip gaivinantį, mažai kalorijų ir saldų desertą, pakeičiant juos kitais maisto produktais, pvz., Ledais arba pyragais, kurių sudėtyje yra dažnai pridėto cukraus.

Antioksidantai ir vaisių vartojimas

JAV žemės ūkio departamentas rekomenduoja valgyti nuo 1 1/2 iki 2 puodelio vaisių kiekvieną dieną kaip subalansuotos mitybos dalį, kuri yra svarbi sveikai svorio kritimui. Juodosios vynuogės taip pat yra turtingas natūralus antioksidantas resveratrolas, flavonoido rūšis. 2011 m. “Niujorko mokslų akademijos metinė ataskaita” paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad didelės raciono rezveratrolo turinčios dietos sumažino kūno riebalų kiekį ir sumažina bendrą svorio padidėjimą.