Naudos tik vištos ir vaisių dietos

Valgymo planai gali tapti tokie sudėtingi, kad tik vištienos ir vaisių mityba gali atrodyti patraukli, nes tai paprasta. Dieta apima viščiukų, tokių kaip krūties, kepenų ir šlaunų, taip pat visų rūšių vaisių, tokių kaip uogos, melionai, persikai ir avokadai. Mityba gali turėti tam tikrų privalumų, tačiau ji nėra tinkama maistui, o mitybos specialistas gali padėti jums parengti jūsų poreikius atitinkantį valgio planą.

Sveikas kraujospūdis

Dauguma vaisių yra daug kalio ir beveik be natrio, o vištiena yra mažai natrio. Pagal JAV 2010 m. Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento 2010 m. Dietos gaires didelė kalio ir mažai natrio turinti dieta gali sumažinti jūsų greito kraujospūdžio, širdies ligų ir insulto vystymosi tikimybę. Tačiau dieta nesuteikia pakankamai visų maistinių medžiagų, kurių reikia sveikam kraujospūdžiui. Pavyzdžiui, jūsų dieta gali būti maža magnio, lengviau gauti daržovėse, pupelėse, riešutuose ir sustiprintuose grūduose, pagal Linuso Paulingo instituto “Micronutrient Information Center”.

Maistingųjų medžiagų tankis

Vištiena ir vaisiai yra maistingos medžiagos, tai reiškia, kad jie suteikia naudingų maistinių medžiagų ir neturi pridėtų druskos ar tuščių kalorijų iš kietųjų riebalų arba pridėtų cukraus ar krakmolo. Vaisiai yra aukštos kokybės baltymai, geležis, cinkas, riboflavinas, niacinas, pantoteno rūgštis ir vitaminas B-6, o vaisiai aprūpina maistinėmis skaidulomis, vitaminu C ir vitaminu A. Maistui trūksta tam tikrų būtinų maistinių medžiagų, kurias maiste suteikia kiti maisto produktai , Tokius kaip kalcis ir vitaminas D iš riebiųjų pieno produktų.

Mažesnis cholesterolis

Dietinis pluoštas sumažina blogą MTL cholesterolio kiekį kraujyje, ir jį galite gauti iš daugelio vaisių, įskaitant uogas, obuolius, kriaušes ir apelsinus. Avokados ir alyvuogės yra mononesočiųjų riebalų šaltiniai, kurie gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Vien tik vištienos ir vaisių mityba gali padėti sumažinti cholesterolio kiekį, nes jame nėra cholesterolio kiekio didinančių trans-riebalų iš dalies hidrinto aliejaus, pvz., Perdirbtų užkandžių slapukuose, krekeriuose ir keptuose maisto produktuose. Pasirinkite be odos baltos mėsos viščiuką, kad sumažintumėte sočiųjų riebalų ir cholesterolio kiekį.

Svorio metimas

Vaisių ir vaisių mityba gali padėti numesti svorį, nes jis naikina kalorijas iš kitų šaltinių, tokių kaip kita mėsa, pieno produktai, riebalai, pupelės, grūdai ir saldumynai. Tačiau jūsų bendras kalorijas nustato, ar jūs prarasite svorį, ir jei valgysite per daug kalorijų, vis tiek svoris bus tik valgant vištą ir vaisius. Dideli kalorijų kiekiai yra avokadai, kurių sudėtyje yra 322 kalorijos, džiovinti vaisiai, tokie kaip razinos, kurių daugiau nei 500 kalorijų už puodelį, o vištienos šlaunys su oda, kurių kiekvienoje yra 198 kalorijų.