Pagrindiniai aerobikos šokio žingsniai

Net jei nepriskaičiuosite treniruoklių centro ar kitokio tipo treniruočių, bet kur galėsite atlikti pagrindinius aerobikos šokių žingsnius. Sujunkite pagrindinius aerobikos šokio veiksmus, kad sudarytumėte paprastą treniruočių procedūrą, kurią galite atlikti namuose, biure ar keliaujant.

Apšilimas

Sušildymas prieš pratimą yra labai svarbus raumenų sveikatai. Šildykite rankas, kaklą, pečius ir šerdį, nes visos raumenų grupės dirba kartu, kad palaikytų kūną pratimo metu. Po tempimo pradėkite nuo žygių į vietą, kad sušildytumėte daugiau. Perkelkite savo rankas į priekį ir atgal ritmu savo kojomis. Giliai įkvėpus pašildydami deguonį, skleidžiantį visą savo kūną.

Žingsnis palieskite

“Step touch” yra pagrindinis aerobinis šokio žingsnis, kuris apima švelniai pasisukimą iš šono į šoną, paprastai į muzikos ritmą ar ritmą. Pradėkite gilesnį judėjimą pirmyn ir atgal, o tada šiek tiek pasodinkite juos priešais, kad sustiprintumėte treniruotę. Šis šokių judėjimas toliau ramina jūsų raumenis ir padidina jūsų širdies ritmą. Keletas minučių atlikite šį pagrindinį aerobinį žingsnį, tada pradėkite pakoreguoti judėjimą kitais pagrindiniais žingsniais.

Atsitraukti

Sumažinkite savo aerobinį aktyvumą. Vietoj to, kad juda iš vienos pusės į kitą, pasilikite vienoje vietoje, kai jūsų kojos bus šiek tiek atskiriamos, ir pakaitomis svarskite į priekį ir atgal vienoje kojoje tuo metu, kai ritmingai palieskite priešingą koją lengvai ant žemės. Laikykite šį judėjimą keletą minučių ir toliau susimaišykite žingsniu nusileidus. Taip pat toliau judėkite rankas pirmyn ir atgal.

Kulnas atgal

Perkelkite iš žingsnių į kulnais. Vietoj to, kad ant žemės pakreiptumėte pakaitines kojas, pradėkite šiek tiek nubėgti savo apatinę koją ir pėdą aukštyn už jus. Nebereikia užmušti visą koją už tavęs. Kupranugariai yra panašūs kaip kintamieji kojos kirpimo garbanos. Kartoti vieną ar dvi minutes, toliau kvėpuoti ir judinti rankas ritmu kojų judesiais.

V žingsnis

Pradėkite daugiau važiuoti V veiksmu. Pasukite į priekį, iš karto pasukdami iš vienos kojos į priekį. Tada žingsnis atgal su viena kojelė, uždarydamas atstumą tarp jūsų kojų. Įsivaizduokite, kad jūs sukūrėte V formą ant grindų savo žingsniais. Keletas minučių pakartokite šį aerobinį žingsnį.

Baigę pagrindinius aerobikos šokio žingsnius, pradėkite pridėti daugiau pažangių žingsnių, pavyzdžiui, “Mambo”. Mambo pakartotinai važiuoja į priekį ir atgal, tuo pačiu svyruoja svyruojant ritmą tarp atramos, statinės kojos ir judančios kojos. Pasukite kojas po minutės ar dvi. Pasukite savo mambo, pakeisdamas savo mambo žingsnių kryptį į kintančius kampinius kampus, o užuot pasisukęs atgal tarp kampų, bandykite trigubai pasukti į šonus tarp kiekvienos pusės mambo judėjimo.

Mambo