Pagrindiniai daržovių gabalai

Išpjautos daržovės – tai greitas piršto pienas arba skanūs receptų priedai, įskaitant makaronus, salotas, sriubas, kepkite keptuvę ir daugybę kitų greito maisto ruošimo patiekalų. Be to, skirtingų dydžių daržovių gabaliukai prideda skirtingų skonių ir tekstūrų jūsų patiekalams. Suprasti keletą paprastų daržovių pjaustymų padės jums gauti tinkamą receptų dydį ir daržovių kiekį.

Supjaustyti daržoves

Paprastas daržovių pjaustymas yra kapojimo, kuris yra pjaustymas, kuris sukuria šiurkščius, vidutinius arba smulkius nestandartinius gabalus. Malti daržovės yra mažiausias susmulkintų daržovių pavidalas, jie susideda iš mažų, netaisyklingos formos gabalėlių. Malti daržovės papildo skonį patiekalams, o didesni gabalai papildo tekstūrą.

Pjaustymas ir dicing

Daržovės, supjaustytos plonais, plokščiais, vienodais gabalais. Kainos nustatymas apima daržovių pjaustymą mažuose vienoduose kubeliuose, kurių dydis yra nuo 1/8 colio iki 3/4 colio. Mažiausias kauliukų stilius vadinamas “Brunois”. Pagal Jutos valstijos universiteto išplėtimą supjaustyti daržovės taip pat priskiriami mažiems, vidutiniams ir dideliems. Mažas supjaustytas daržoves yra 1/4 colio kubo, vidutinė yra 1/2 colio kubo, o didelė – dar 3/4 colio dydžio daržovių kubo.

Paring and peeling

Švelninimas ir šveitimas yra pagrindiniai gabalai, susiję su daržovių odos pašalinimu, ir dažnai naudojami vienas kitam. Paringas atliekamas peiliu, kad pašalintų storas odos iš daržovių, kaip agurkai. Daržovių skutiklis nuimamas ploną daržovių odą, pvz., Bulves ar morkas.

Pagrindinis, bet garsas išgalvotas

Daržovės kartais supjaustomos su technika “julienne”, o tai reiškia, kad supjaustyti plonomis juostomis, kurių ilgis maždaug 2 coliai, arba mažesniais dydžiais. “Chiffonade” yra dar vienas daržovių pjaustymo į ploną juostą terminas, tačiau dažniausiai jis susijęs su lapuočių daiktų, pvz., Salotų ar žolių, pjaustymu į mažus plonus gabalus.