Priešpienio miltelių privalumai

Galvijų priešpienių milteliai – iš karvių išleidžiamų pirmųjų pieno skysčių rūšis per pirmąsias dvi-keturias dienas po gimdymo gali atrodyti nepatogu, tačiau tai gali turėti naudos sveikatai ir kaip gripo prevencijos priemonė. Priešpienis natūraliai yra daug antioksidantų ir maistinių medžiagų. Galite įsigyti galvijų krekenų miltelius per skaitiklį. Pasikalbėkite su savo gydytoju prieš naudodami bet kokį papildomąjį preparatą, skirtą ligai gydyti ar užkirsti kelią.

Raumenų masė padidėja

Tyrimai, paskelbti “Mityba”, tyrėjai nustatė, kad papildant priešpienį papildai pagerina raumenų masę. Kiekvienai dienai asmenims buvo išduoti 20 gramų priešpienio miltelių. Po aštuonių aerobinių pratimų ir sunkios pasipriešinimo treniruočių savaitės temomis buvo pasiektas vidutinis 1,49 kilogramų raumens masės padidėjimas.

Gripo profilaktika

“Klinikinių ir taikomųjų trombozių / hemostazių” paskelbtame tyrime nustatyta, kad geriamasis priešpienis gali būti skiriamas kaip gripo profilaktinis agentas. Tyrime buvo padaryta išvada, kad priešpieninių gyvūnų papildai buvo tris kartus efektyvesni už gripo prevenciją nei skiepijimas. Tiems, kuriems per burną buvo skiriamas priešpienis kasdien per du mėnesius.

Virškinimo trakto sveikata

Peršalimas per burną miltelių pavidalu gali padėti sumažinti virškinimo trakto sutrikimo simptomus. Pasak “Drugs.com”, priedas neutralizuoja bakterijas virškinimo trakte ir gydo sunkų viduriavimą. Priedas gali padėti palengvinti GI kančią pacientams, sergantiems AIDS ir opinių žarnų ligomis. Drugs.com praneša, kad dozė nuo 10 iki 20 gramų gali būti vartojama kasdien, siekiant gydyti virškinimo trakto sutrikimus.

Apsvarstymai

Nors priešpienis gali turėti tam tikros naudos sveikatai, papildomas vaistas gali sukelti šalutinį poveikį. Pranešti apie šalutinius poveikius yra dujos ir lengvas pykinimas. Be to, slauga ir nėščios moterys turėtų vengti papildymo, nes poveikis motinai ir kūdikiui dar turi būti nustatytas. Su papildymu nebuvo pranešta apie sąveiką ar kontraindikacijas.