Šaltas skausmas kaklo gale

Šaltai opos yra opos, kurias sukelia herpes simplex ir herpes simplex du virusai. Šie opos dažniausiai randami ant lūpų, šnervių, burnos ir išorinių lytinių organų. Tačiau herpes simplex virusai taip pat gali sukelti pažeidimus bet kurioje žmogaus odos vietoje, įskaitant kaklo gale.

Virusai

Virusai, kurie sukelia šaltkrėtis, yra rasti visame pasaulyje. Anot Amerikos visuomenės sveikatos asociacijos, daugiau nei pusė Jungtinių Amerikos Valstijų žmonių buvo paveiktos vieno iš herpeso virusų. Perduodamas ryšium su atviru skausmu, herpeso virusas sukelia karščiavimą, raumenų skausmą ir nuovargį. Šie simptomai trunka nuo 3 iki 14 dienų. Po to, kai šie simptomai pablogėja, pasirodo skausmingi balti, skysčio užpildyti smūgiai. Atogrąžų ligos atsiranda toje srityje, kurioje virusas pateko į kūną.

Gladiator Herpes

Herpeso pažeidimai ant kaklo yra būklės, vadinamos gladiatoriu, herpeso simptomas. Herpes virusai paprastai patenka į asmens sistemą per burnos arba lytinių takų gleivinę. Gladiatorio herpes atveju virusai naudoja pažeistą odą kaip įvažiavimo vietą. Jei šis įvažiavimo taškas yra ant nugaros jūsų kaklelio, tai gali atsirasti opos. Kaip ir bet kuri kita herpeso infekcija, pirmąjį progresą po opos yra karščiavimas, raumenų skausmai ir nuovargis. Jei negydoma, opos išsisklaido per dvi savaites.

Rizikos grupės

Gladiatorio herpes yra įprastas žmonėms, kurie dalyvauja tokiose sporto srityse kaip imtynės, džiudas, kikboksas ir kitos veiklos, kuriose reikalingas glaudus fizinis kontaktas. Kadangi šios sporto šakos skatina fizinę pusiausvyrą, dalyviai dažnai patiria odos pažeidimus, paliekant jiems galimybę užsikrėsti. Sportininkai turi vengti dalyvauti šia veikla, kai jie turi herpeso liga.

Diagnozė

Gydytojas diagnozuos šią būklę kalbėdamas su pacientu ir ištyręs opos. Diagnozei patvirtinti gali būti imami mėginiai iš skausmo. Herpeso žaizdos kaklo gale gali būti supainiotos su tam tikromis panašiomis sąlygomis, įskaitant vėjaraupius ir spuogus. Tokiais atvejais diagnozei patvirtinti naudojama laboratorinė analizė.

Gydymas

Herpeso skausmas ant kaklo yra toks pat kaip ir bet kokio tipo herpes. Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, tokie kaip ibuprofenas, vartojami bendriems simptomams, pvz., Karščiavimui ir nuovargiui gydyti. Šis gydymas yra derinamas su antivirusiniais vaistais, tokiais kaip acikloviras. Gydytojas skirs vaistus oraliniam arba vietiniam vartojimui.