Širdies ir kraujagyslių ištvermės naudos sąrašas

Širdies ir kraujagyslių pratybos, dar vadinamos aerobinėmis treniruotėmis, naudoja dideles raumenų grupes, tęsiasi per palyginti ilgą laiką. Širdies ir kraujagyslių pratybų pavyzdžiai yra vaikščiojimas, važiavimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, teniso žaidimas ir netgi stumti vejapjovę. Kai dalyvaujate širdies ir kraujagyslių sistemoje, padidėja širdies susitraukimų dažnis ir kvėpavimo dažnis. Ligų kontrolės ir prevencijos centrai rekomenduoja kiekvieną savaitę 2 valandas ir trisdešimt minučių vidutinio intensyvumo aerobinio aktyvumo, kad būtų galima gauti naudos sveikatai.

Sveikos svorio išlaikymas

Kadangi širdies ir kraujagyslių uždegimas reikalauja energijos, maistas, kurį valgote, ir riebalai, esantys jūsų riebaliniame audinyje, yra naudojami kaip kuras jūsų fiziniam krūviui. Kuo ilgiau treniruočių sesija yra, tuo daugiau kalorijų gausite. Kai lengvai pasiekiamas gliukozės kiekis jūsų kraujyje, jūsų organizmas pradės deginti papildomus riebalus, todėl padidins jūsų sėkmingo svorio praradimo galimybes. Širdies ir kraujagyslių uždegimas taip pat padidins raumenų tonusą, kuris padidins jūsų bazinį metabolizmo greitį arba kalorijų kiekį, reikalingą jūsų kūno funkcijoms palaikyti ramybėje.

Kūno efektyvumo didinimas

Kai pasiekiate širdies ir kraujagyslių ištvermę, jūsų kūne įvyksta keletas vidinių adaptacijų, dėl kurių esate sveikesni ir galėtumėte dirbti intensyviai širdies ir kraujagyslių tyrimuose. Jūsų širdis tampa tvirtesnė, o sugebėjimas kraujo kaupimą kraujyje yra daug efektyviau. Deguonies tiekimo sistema jūsų veikiantiems raumenims tampa daug veiksmingesnė, lyginant su raumenų atliekomis ir anglies dvideginiu. Taip pat padidinsite kraujo ir daugiau kraujo hemoglobino gebėjimą kraują transportuoti į savo kūno vietas, kur tai yra reikalinga.

Sumažinti ligos riziką

Dalyvaudami širdies ir kraujagyslių pratybose ir įgydami širdies ir kraujagyslių ištvermę, sumažinsite kelias lėtines ir gyvybei pavojingas ligas, tokias kaip širdies ir kraujagyslių sistemos ligos, 2 tipo cukrinis diabetas ir kai kurie vėžio atvejai, pvz., Gaubtinės žarnos vėžys, krūties vėžys, plaučių vėžys ir daugialypė terapija. Mieloma vėžio. Amerikos sporto medicinos koledžas teigia, kad aukštesnis širdies ir kraujagyslių būklės lygis yra susijęs su 50 proc. Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos sumažėjimu. Jei dalyvaujate reguliarioje širdies ir kraujagyslių pratybose, taip pat padidinsite jautrumą insulinui ir gliukozės metabolizmą, sumažinsite jūsų galimybes vystytis 2 tipo diabetu.

Gerinti savo būklę

Jūsų kardiovaskulinės ištvermės formavimas fizine pratimo pagalba yra ne tik fizinis sveiko kūno pagerinimas. Veiksmingumas yra veiksmingas būdas kovoti su nerimo, streso ir netgi depresija. Pratimai sukelia endorfinų atpalaidavimą, kuris gali greitai išryškinti nuotaiką. Rasti laiką, kai trunka keletą kartų per savaitę, ne tik leidžia jums jaustis geriau, bet taip pat gali padidinti savęs savigarbą.