Studentų, maitinančių pusryčius, nauda

Pusryčiai gali būti žinomi kaip svarbiausias dienos patiekalas, tačiau daugelyje šeimų vaikai pradeda dieną be ryto valgio. Iš tikrųjų iki 30 procentų 8-13 metų amžiaus vaikų valgyti pusryčius kiekvieną dieną, praneša Floridos universitetas. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai valgytų kasdieninius pusryčius, yra vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti jų sveikatą, elgesį ir mokyklos veiklos rezultatus.

Era, kai vaikų nutukimas yra sparčiai auganti problema, reguliarūs pusryčiai gali būti sprendimo dalis. Vaikams, kurie valgo pusryčius, mažiau tikėtina, kad jie turi antsvorį, tai gali būti dėl to, kad žmonės, kurie praleidžia maistą, paprastai valgo daugiau kalorijų per likusią dienos dalį. Pusryčiai taip pat suteikia vaikams galimybę paimti pagrindines maistines medžiagas, mažiau maitinimų reiškia mažiau galimybių gauti daugybę vitaminų ir mineralų, kurių reikia organizmams. Štai kodėl tai ne tik valgyti pusryčius, kurie skiriasi, bet ir didžiausią maistą, pasirinkdami maistinių medžiagų turtingus maisto produktus.

Pusryčiai ne tik užpildo skrandį, bet ir padeda vaikams pagerinti savo akademinius rezultatus. Pasak Floridos universiteto, vaikai, kurie valgo pusryčius, turi aukštesnius testo rezultatus, aukštesnę koncentraciją ir geresnį raumenų koordinavimą, ir jie mažiau linkę praleisti klases ar pranešti mokyklai vėlai. Pusryčių valgytojams taip pat būdinga geresnė klasių elgsena ir jie tampa geresni tam tikruose dalykuose, pavyzdžiui, matematikos, – teigia dr. Ronaldas E. Kleinmanas, Bostono Masačiusetso bendrosios ligoninės pediatrinės gastroenterologijos ir mitybos vedėjas ir Pediatrijos profesorius Harvardo medicinos mokykloje.

Vienkartiniai praleisti pusryčiai nėra nieko susirūpinę, bet visų amžiaus grupių vaikai turėtų būti įprasta valgyti prieš pradedant dieną. Vienas iš geriausių būdų, kaip sukurti pusryčių įprotį, yra šeimos, kurios kiekvieną rytą susirenka pusryčių stalo metu. Pasak Floridos universiteto, vaikai, kurie mato, kaip tėvai valgyti ir mėgautis pusryčiais, greičiausiai atliks tą patį. Jūsų vaikų įtraukimas į maisto pirkimo ir maisto ruošimą taip pat gali sukelti daugiau susidomėjimo pusryčiais, ypač jei leisite jiems laisvę rinktis kai kuriuos savo maisto produktus.

Jei jūsų vaikai skundžiasi, kad nemėgstate pusryčių, arba jie lengvai nuobodu su ryto valgiu, siūlome skirtingus pusryčių variantus arba pakeiskite meniu iš vienos savaitės. Jei visa šeima patiekia pusryčius, nepamirškite, kad į maistą įeina įprasti pusryčiai, pavyzdžiui, kiaušiniai, javai ar vafeliai. Vieninteliai realūs reikalavimai yra sveiki ir užpildyti, todėl pabandykite išgerti kalakutienos ir sūrio sumuštinį ant visko kviečių duonos, pupelės, kiaušinių ir sūrio burrito, kiaušinių salotų, skrudintų riešutų, makaronų su sūdytais daržovėmis ar net praėjusių vakarų vakarienių.

Sveikata

Elgesys ir našumas

Sveikos įpročiai

Pusryčių idėjos