Vyšnių pomidorų maistingumo informacija

Vyšnių pomidorai yra maži pomidorai, kurie svyruoja nuo bulvių dydžio iki puse dolerinio gabalo dydžio. Jie yra įvairių formų, dydžių ir spalvų, įskaitant raudoną, geltoną, oranžinę, balta, rožinė ir juodą. Šie maži pomidorai dažniausiai yra saldesni negu pilna dydžio pomidorai ir kelios maistinės naudos.

Penkių vyšnių pomidorų porcijoje yra 20 kalorijų, kurių dauguma yra angliavandenių – 80 procentų. Dvidešimt procentų aprūpinimo kalorijų gaunama iš baltymų, o nė vienas iš jų nėra riebalų, nes vyšnių pomidorai neturi riebalų. Nors patiekalas vyšnių pomidorų yra mažai kalorijų užkandis, tarpinių valgių užkandžiai turėtų būti 100-200 kalorijų, pagal “The Diet Channel”. Norint, kad šių pomidorų patiekalas būtų idealus, apsvarstykite galimybę pridėti nedidelę tuno arba sūrio uncijos dalį.

Vyšnių pomidorai patiekiami 4 g angliavandenių. Vaisinių pomidorų angliavandeniai padeda patenkinti jūsų energijos poreikius. Medicinos institutas siūlo kasdien sunaudoti 130 g angliavandenių. Jei esate sportininkas ar nėščia, jums gali prireikti daugiau; pasitarkite su savo gydytoju, kad išsiaiškintumėte geriausią angliavandenių suvartojimo lygį. Jūs taip pat turėtumėte vartoti nuo 46 iki 56 g baltymų per parą, nors vėlgi ši suma gali skirtis priklausomai nuo gyvenimo būdo. Servizas vyšnių pomidorų sudėtyje yra mažiau nei 1 g baltymų, todėl į dietą pridėkite baltymingus maisto produktus, kad atitiktumėte jūsų mitybos tikslus.

Užkandžiai vyšnių pomidoruose arba jų įtraukimas į receptą padeda jums gauti kiekvieną dieną reikalingą vitaminą A. Šių pomidorų patiekalas suteikia 15 procentų paros rekomenduojamo šio vitamino kiekio. Dėl vitamino A kiekio vyšnių pomidoruose jie gali pasirinkti gerą akių sveikatą ir pagerinti imuninę sistemą. Kitas vitaminas vyšnių pomidoruose, vitaminas C, taip pat turi įtakos jūsų imuninei sistemai – jūs gausite 10 procentų reikalingos sumos už kiekvieną porciją. Penkiuose vyšnių pomidoruose taip pat yra nedidelis geležies kiekis: 2 proc. Rekomenduojamos paros dozės.

Valgymas vyšnių pomidorų gali pasiūlyti ypatingą naudą vyrams. Likopenas, rastas pomidoruose, gali paveikti prostatos sveikatą. Moksliniai tyrimai, paskelbti 2005 m. Gegužės mėn. Medicinos žurnale “Biochimica et Biophysica Acta”, rodo, kad tyrimo dalyviai, vartoję pomidorų produktus tris savaites, parodė, kad padidėja ląstelių mirtis piktybinės prostatos ląstelėse. Tyrėjai teigia, kad pomidorų fitocheminiai preparatai skatina prostatos sveikatą.

Kalorijos

Angliavandeniai ir baltymai

Vitaminai ir mineralai

Privalumai